top of page
onda_logo.png
onda1.jpg

ONDA 

efekty widoczne już po 1 zabiegu

Onda to nowatorskie urządzenie firmy Deka, dzięki któremu redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu staje się zabiegiem wyjątkowo prostym i skutecznym. Nasza klinika w Przeźmierowie k. Poznania wyposażona jest w najlepszy tego typu sprzętu medyczny.  Jest to obecnie najskuteczniejszy i najszybszy sposób na cellulit i oporną tkankę tłuszczową pozwalający na modelowanie sylwetki nieinwazyjnie, szybko i komfortowo.

ONDA wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Częstotliwość tych mikrofal jest całkowicie bezpieczna, podczas zabiegu wynosi ona 2,45 GHz i dzięki temu działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dodatkowo głowice są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego, sprawia to, że zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem.

Przy pomocy zabiegu Onda można wymodelować sylwetkę w dowolnej partii ciała, zredukować nawet zaawansowany cellulit oraz ujędrnić i wygładzić skórę na brzuchu, udach lub plecach. 

 

 

Efekty zabiegów:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej 

  • Modelowanie ciała

  • Ujędrnianie skóry

  • Redukcja cellulitu 

  • Likwidacja drugiego podbródka 

Zabiegi Onda pozwalają na maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa, a wbudowany system chłodzący minimalizuje dolegliwości bólowe. Wykorzystanie głowicy przeznaczonej do płytszej warstwy skóry zapewnia redukcję nawet uporczywego cellulitu oraz kompleksowe ujędrnienie skóry. Urządzenie Onda wykorzystuje unikalne fale działające ze zwiększoną siłą w stosunku do głębokiej warstwy skóry właściwej i tkanki podskórnej. Aż 80 % emitowanych fal Coolwaves™ trafia prosto w komórki tłuszczu, co oznacza, że naskórek zostaje pominięty i zabezpieczony przed przegrzaniem. Fale o precyzyjnie dobranej częstotliwości odznaczają się wysokim powinowactwem do komórek tłuszczowych, których najwięcej jest w tkance podskórnej. Onda trafia, więc w epicentrum problemu.

onda3.png

Efekty zabiegów ONDA

onda6.jpg
onda8.jpg
onda4.jpg
onda3 (1).jpg
onda2.jpg

Wskazania do zabiegu

Chcesz wyszczuplić uda, mieć płaski brzuch, marzą Ci się brazylijskie pośladki, nie możesz pozbyć się boczków i „pelikanów” z ramion? Jeśli tak, to zabieg ONDA  jest właśnie dla Ciebie.

Urządzenie ONDA pomoże wymodelować każdą sylwetkę i pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej.

Jeśli walczysz z uporczywym cellulitem niezależnie od tego, czy jest on tłuszczowy, wodny czy też włóknisty, ten zabieg da świetne rezultaty.

Zabieg polecany jest również dla osób, których skóra z powodu ciąży lub choroby straciła jędrność.

 Zaleca się wykonanie w serii 3-4 zabiegów co 3 tygodnie na daną partię ciała. 

Przeciwwskazania do zabiegów:

  • Ciąża i karmienie piersią

  • Choroby nowotworowe, AIDS HIV

  • Wszczepione urządzenie elektroniczne np. rozrusznik serca

  • Epilepsja

onda1.jpg
bottom of page