top of page
 TuRNUSY TERAPEUTYCZNE I OCZYSZCZAJĄCE 

W naszym Centrum organizujemy turnusy terapeutyczne i oczyszczające. Pobyt trwa od kilku do kilkunastu dni w zależności od wybranej opcji turnusu. 

Podczas pobytu Twój organizm przejdzie prawdziwą metamorfozę. Oczyści i zregeneruje swoje wewnętrzne systemy pobudzając możliwości naprawy i regeneracji.  Umysł otworzy się, zrelaksuje i nabierze mocy.

Aktualnie oferujemy Państwu turnusy w naszej klinice w Przeźmierowie k/ Poznania z zakwaterowaniem w sąsiadującym z nami motelu Comet.  

 

Turnusy w Przeźmierowie oragnizujemy na bieżąco w miarę dostępności miejsc hotelowych i terminów zabiegów terapeutycznych.   

Turnusy to okres wykonywania zabiegów i terapii, ale  także czas refleksji i koncentracji na własnym zdrowiu, spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń z ciekawymi ludźmi. To miejsce, w którym nabierzesz sił fizycznych i duchowych.

 

Podczas pobytu na turnusach oferujemy szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, które dobieramy zgodnie z charakterem turnusu oraz indywidualnymi potrzebami każdej osoby.

 

Zapraszamy! 

2.jpg
detoks_wątroby.jpg

Oczyszczanie

wątroby

turnus 6 dni 

Zdrowe Zielona Smoothies

Detoks

jelit i organizmu

turnus 6 dni 

turnus_odrobaczający.jpg

Diagnostyka
i usuwanie pasożytów

turnus 6 dni 

lose-weight.jpg

Turnus odchudzający 

turnus 14 dni 

czytaj więcej
turnus prostata.jpg

Zdrowa prostata

turnus 6 dni 

bottom of page